FİYAT TARİFESİ

ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi: 08:00 – 20:00

Hafta sonu: 08:00 – 20:00

HER GÜN (ÇALIŞMA SAATLERİ) ÖĞRENCİ
TEK YÖN (1) 20 TL
GİDİŞ-DÖNÜŞ 27 TL
HER GÜN (ÇALIŞMA SAATLERİ) TAM
TEK YÖN (1) 30 TL
GİDİŞ-DÖNÜŞ 38 TL
HER GÜN (ÇALIŞMA SAATLERİ) 65+ YAŞ
TEK YÖN (1) 20 TL
GİDİŞ-DÖNÜŞ 27 TL
HER GÜN (ÇALIŞMA SAATLERİ) 0-6 YAŞ
TEK YÖN (1) ÜCRETSİZ
GİDİŞ-DÖNÜŞ ÜCRETSİZ
BİSİKLET
Tek Yön Yoğun (12:00 – 17:00) 50 TL
 Tek Yön Normal 20 TL
  1. TEK YÖN ücreti Teferrüç-Oteller ya da Oteller-Teferrüç arasındaki “tek yön” biletler için uygulanır. Ara istasyon olan Kadıyayla’ da ŞU AN için bilet alınması söz konusu değildir.
  2. Türkiye çapındaki tüm okulların öğrencileri “o yıla ait BANDROL bulunan, öğrenci kimlik kartlarını” göstererek,  indirimli fiyattan yararlanabilirler. Kimlik kartında bandrol uygulaması uygulamayan okullar için ; öğrenci işlerinden çıktısı alınmış imzalı belge veya üniversite giriş-bitiş yılı yazılı olan kimlik kartını kasa görevlisine göstermek zorunludur.
  3. ENGELLİ BELGESİNİ göstermek zorunludur. Engel derecesi % 50’nin üstünde olan yolcuların refakatçileri de  indirimli bilet alırlar. Ancak engelliliğin %50’den az olması durumunda, refakatçilere “tam bilet” tarifesi uygulanır.
  4. Gaziler ve eşleri, 1. derece şehit yakınları, sarı basın kartı sahipleri ve 0-6 yaş grubu ücretsizdir.
  5. Gazi ve eşleri, 1. derece şehit yakınlarının ücretsiz hizmet alabilmesi için, gazi ve şehit yakını kartlarını göstermeleri gerekmektedir.
  6. Biletler alındığı gün boyunca geçerlidir.
  7. Her kabinde 8 kayak takımı ile 2 snowboard taşıyacak bölümler bulunur. Kabinin dışındaki bu alana yolcular, kayaklarını ve snowboardlarını, kendileri koymalıdır.
  1. Bursa Teleferik Teferrüç İstasyonu’ndaki dijital bilet sistemi kullanılan gişelerden biletlerinizi temin edebilirsiniz.
  2. Online bilet satışımız henüz bulunmamaktadır.
Bursa Teleferik | FİYAT TARİFESİ