hakkimizda

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

2012 yılında kurulan Bursa’da kurulan Teleferik Holding, dünyanın en uzun teleferik hattını Türkiye’ye getirerek alternatif bir pazar yarattı. Ülkemize teleferik işletmeciliği tanıtan Teleferik Holding, sektördeki lider konumunu o günden bu yana koruyor.

Türkiye’nin tüm şehirlerine teleferik sistemlerini bir ulaşım ve eğlence yolu olarak getirmeyi amaçlayan Teleferik Holding, sağladığı güven ve deneyim ile teleferik sistemleri denince akla gelen ilk isim.

Teleferik Holding bünyesinde bulunan grup şirketlerinin finansman, insan kaynakları ve strateji işlevleri koordine ederken, aynı zamanda girişimciliği temel alarak yeni yatırım fırsatlarını arıyor.

Profesyonel bir ekip yüksek teknoloji ve çevre dostu çözümlerin bir araya geldiği grup ; dağ geliştirme ve halatlı taşımacılık sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

Yurtdışı satış imkanları, İtalyan temelli Leitner Ropeways ile olan ortaklığı ve kurumsal yapısıyla çalışanlarına gelecek vaat eden Holding, şirket içi eğitimleriyle de kişisel gelişime katkı veriyor.

Bünyesinde bulundurduğu 200’den fazla çalışan, 50’yı aşkın bitmiş proje ve Türkiye’nin ilk ve en büyük teleferik işletmesinin sağladığı tecrübe ile alanımızdaki temel aktör olmaktan gurur duyuyoruz.